ŠKP Bratislava - Tatran Prešov 24:28 v predohrávke 5. kola extraligy mužov v hád

14.09.2005 Celý región

Bratislava 14. septembra (TASR) - V stredajšej predohrávke 5. kola hádzanárskej extraligy mužov podľahol ŠKP Bratislava na domácej palubovke prešovskému Tatr...
Bratislava 14. septembra (TASR) - V stredajšej predohrávke 5. kola hádzanárskej extraligy mužov podľahol ŠKP Bratislava na domácej palubovke prešovskému Tatranu 24:28.

ŠKP Bratislava - Tatran Prešov 24:28 (12:15)
Najviac gólov: Kozák 6/2, Mikéci, Tarhai, Piteľka po 4 - Huňady 9/5, Kozlov 6, Pekár, Tumidalský po 4
Rozhodovali: Haščík, Oťapka
vylúčení: 3:3
pok. hody: 2/2 - 6/5
300 divákov

V priemernom zápase, v ktorom bol favoritom Prešov, hráči ŠKP s ním držali krok až do posledných minút, kedy hrali i power play. Záverečné minúty rozhodli, najmä tým, že domáci zahodili čisté šance.